EnerjiSa | Yeni Yılı Sanatlayalım Sanat KutusuMerhaba!

Yeni yıla girmenin ümitleri ve 2020'yi arkamızda bırakmanın gizli keyfine bir de hep birlikte sanat üretmenin mutluluğunu ekleyince ortaya bu kutumuz çıktı 😊 Sözü çok fazla uzatmadan dinlenmeye ve yaratmaya başlaman için seni kutunla baş başa bırakıyoruz.

SANAT MALZEMELERİN


Fanart Academy 12x12 Akrilik Boya Seti
12 renk seçeneği ile çeşitli çalışmalara olanak sağlayan Fanart akrilik seti, ahşap üzerinde uygulamak için doğru kıvama ve hızlı kuruma özelliğine sahiptir.

Fanart 7'li Akrilik Fırça Seti
Taban boyamadan, detay çizimlerine kadar her türlü uygulamaya fırsat sunabilmek adına, bu kutuda 7 parçadan oluşan fırça setini tercih ettik. 

Delikli Ahşap Kütükler
Odundan kesme, ortalama 10 cm. çapta ahşap kütükler uzun süre kurutulmuştur. İp geçirmek için üzerlerinde 1 adet delik açılmıştır. Direk boya uygulamasına hazır haldedirler.

Ikea Kırmızı - Beyaz Yılbaşı İpi
Boyalar kuruduktan sonra süsleri asabilmen için 50 cm. uzunluğunda kesilmiş 2 adet ip kutunda seni bekliyor.


Fanart Plastik Boya Paleti
Kullan-at amaçlı üretilmiş olmasına karşın her kullanım sonrasında yıkandığı takdirde çok sefer kullanılabilecek boya paletidir.EL ISITMA ÇALIŞMASI1. Yılbaşı süsümüzü hazırlamak için ilk olarak ahşap kütük üzerine çizeceğimiz desene karar vermemiz gerekiyor. Bunun için dilersen kutundan çıkan 6 farklı yılbaşı temalı çizimden birini referans alabilirsin ya da tamamen serbest bir şekilde dilediğin resmi çizmeye başlayabilirsin.


2. Tasarımına karar verdikten sonra dilersen resmin tabanını boyayabilir ya da direk ahşap üzerine resim yaparak ilerleyebilirsin. Biz bu örnekte öncelikle tabanı yeşil boyamayı tercih ettik 😊


3. Kullanmak istediğin renkleri, tüpleri sıkarak az miktarda boya paletine aktarabilirsin. Fanart akrilik boya doygun ve kaplayıcı bir boya türü olduğu için az az ekleme yaparak ilerlemekte fayda var.


4. Çizeceğin desene ve detay seviyesine göre 7 farklı fırça türünden dilediğini seçebilirsin. Taban boyama için en kalın olan 8 numara düz, en detay çizgilerin için ise 2 numaralı yuvarlak fırçayı tavsiye ediyoruz.5. Eğer taban boyaması yaptıysan ya da üst üste farklı renkler uygulayacaksan, renklerin karışmaması için önce alttaki tabakanın kurumasını beklemen gerekmektedir. Aksi takdirde renkler birbirine karışacaktır.6. Tabanın kuruduktan sonra, dilediğin tasarımı ahşap kütüğünde çizmeye ve boyamaya başlayabilirsin. Biz bu örnek için referans çizimlerin arasından Noel Baba tasarımı ile ilerlemeye karar verdik. 7. Boyama aşaman bittiğinde ve boyaların tamamen kuruduğunda tasarımın bir bardak altlığı ise, üstüne bardağını koyup keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.8. Eğer tasarımın bir ağaç ya da kapı süsü ise sanat kutundan çıkan yılbaşı ipini süsüne bağlayabilir ve dilediğin gibi asabilirsin. Biz tercihimizi ağaç süsten yana kullanıyoruz ve sana huzur, sağlık ve sanat dolu bir sene diliyoruz 😊

Ah unutmadan, seneye görüşürüz 😜

 • GittiGidiyor - Anneler & Babalar Günü

  2018 yılında şirket çalışanlarına Anneler Günü ve Babalar Gününde çocukları ile birlikte üretebilecekleri sanat kutuları hazırladık.

 • Bayer - Yılbaşı Tebriği

  2021 Yılbaşı tebriği dahilinde online olarak hazırlanmış temel modern kaligrafi eğitimi içeren atölye sayfası hazırladık.

 • Warner Bros - Saka Kuşu Ön Gösterim Kutusu & Atölyesi

  Saka Kuşu filminin Türkiye ön gösterimi öncesi davetliler ile birlikte film temasına özel hazırlanmış kutularımız ile sanat atölyesi verdik.

  İzlemek için tıklayın >

 • EnerjiSa - Young Enerji Online Atölyeler

  Young Energy ekibi için özel hazırlanmış sanat kutuları ile online atölye gerçekleştirdik.

 • Warner Bros - Küçük Kadınlar Ön Gösterim Kutusu & Atölyesi

  Küçük Kadınlar filminin Türkiye ön gösterimi öncesi davetliler ile birlikte film temasına özel hazırlanmış kutularımız ile sanat atölyesi verdik.

  İzlemek için tıklayın >

 • Kumsal Bebek - Doğumgünü Özel Kutusu

  Kumsal'ın doğumgünü için ailesi tarafından tüm davetlilerine Kumsal'ın temasına özel içerikli üretilen sanat kutuları hediye edildi.

 • Koç Üniversitesi

  İstanbul | 02.2018

  Kamp'18 Standı & Atölye

 • ArtAnkara

  Ankara | 03.2019

  Sanat Fuarı Standı

 • Pecha Kucha

  Eskişehir | 05.03.2017

  Kermes & Atölye

 • Socar

  İstanbul | 24.09.2017

  Kermes Standı

 • Koton

  İstanbul

  Şirket İçi Kermes