Etiket ile filtrele:

Etiketli makaleler "uretmek"

Suluboyaya Nasıl Başlasam?

Suluboyaya Nasıl Başlasam?

Kutuda Sanat Var'ın nasıl çıktığını artık hemen hepiniz biliyorsunuz. Yine de bilmeyenler için kısaca bahsedelim; herkes tembelliğe bir bahane bulurken biz üretmeniz için bahaneler buluyoruz. Gereken bütün malzemeleri de size bir kutu içinde yolluyoruz. Böylece üretmemek için hiçbir bahaneniz kalmıyor. Amaç sanatı hayatınıza bulaştırmak. Harika değil mi? 

Bir süredir internet sözlüklerinde "suluboya çok fazla malzeme gerektiriyor, kuru boya daha kolay" ya da "kontrol edilmiyor ve dağılıyor" içerikli bazı yorumlar okuyoruz. Bu yüzden suluboyaya başka bir açıdan bakıp suluboya ile çalışmanın keyfinden bahsetmek istedik. Size biraz suluboyadan ve daha kolay nasıl başlayabileceğinizden bahsedeceğiz.

Tükenmişlik Sendromu Neden Popüler?

Tükenmişlik Sendromu Neden Popüler?
Mutluluğun sırrını aramayan var mı? Bu konuda insanlık çok farklı inanışlara bölünmüş durumda. Kalabalık tarafta mutluluğun sırrını arayan milyonlarca insan, daha az sayıda olsa da “mutluluk diye bir şey yoktur!” Hatta “insan mutlu olmak için dünyaya gelmemiştir” diyenler, diğer yandan “mutluluk an andır ve geçicidir” diye düşünenler, “dünya o kadar kötü ki, kimse gerçekten mutlu olamaz” diye söylenenler ve daha birçok farklı görüşe sahip insanla karşılaşmak mümkün. Mutluluğun sırrını arayıp bulamayanlarla, mutluluk konusunda daha umutsuz düşüncelere sahip olanların ortak paydası ise mutsuzluk belki de…